Färgelanda Cup 2018








30 senaste inrapporterade resultaten:

Senast inrapporterat: 2018-08-12 17:30

Dag
Tid
Plan
Klass
Grupp
Hemma lagBorta lag   Anm
Sön
16:20
G 1
P15-16
A-FINAL
SEGR.A-SEMI 1 Eds FFSEGR.A-SEMI 2 Vänersborgs FK 1 - 2
Sön
16:20
HÖ 1
F13-14
A-FINAL
SEGR.A-SEMI 1 Floda BoIFSEGR.A-SEMI 2 Larkollen/EBK 5 - 0
Sön
15:50
H 1
P12
C-FINAL
SEGR.C-SEMI 1 IK Arvika Fotboll BlåSEGR.C-SEMI 2 LGM (Långås, Glommen, Morup) 3 - 2
Sön
15:50
H 2
F12
A-FINAL
SEGR.A-SEMI 1 Färgelanda IFSEGR.A-SEMI 2 Munkedals IF Rosa 0 - 2
Sön
15:50
H 3
P12
B-FINAL
SEGR.B-SEMI 1 IK Arvika Fotboll VitSEGR.B-SEMI 2 Stenungsunds IF svart 0 - 6
Sön
15:50
H 4
P12
A-FINAL
SEGR.A-SEMI 1 Backatorp IF 1SEGR.A-SEMI 2 Backatorp IF 2 3 - 0
Sön
15:30
G 1
P15-16
B-FINAL
SEGR.B-SEMI 1 Finlandia Pallo AIFSEGR.B-SEMI 2 Habo IF 2 - 3 eft. straff
Sön
15:30
G 2
F15-16
B-FINAL
SEGR.B-SEMI 1 Södertälje FKSEGR.B-SEMI 2 Kungälvs FF 0 - 1
Sön
15:30
HÖ 1
P14
A-FINAL
SEGR.A-SEMI 1 Vårgårda IKSEGR.A-SEMI 2 Näsets SK Vinröd 2 - 0
Sön
15:30
HÖ 2
P13
A-FINAL
SEGR.A-SEMI 1 Tidaholms GIF 2SEGR.A-SEMI 2 IFK Trollhättan 0 - 6
Sön
15:30
Ö
F13-14
B-FINAL
SEGR.B-SEMI 1 HSV Fotball BlåSEGR.B-SEMI 2 Vänersborgs IF 0 - 3
Sön
15:10
H 1
P10
A
Melleruds IFGrohed/Ljungskile lag 1 -
Sön
15:10
H 2
P10
A
Högsäters GFVänersborgs IF 2 -
Sön
15:10
H 3
P10
A
Grohed/Ljungskile lag 2Trollhättans BOIS lag 1 -
Sön
15:10
H 4
P10
A
Trollhättans BOIS lag 2Vänersborgs IF 1 -
Sön
15:10
H 5
P10
A
Øreåsen ILMunkedals IF -
Sön
14:40
G 1
P15-16
A-SEMI 1
SEGR.A-KVART 1 Eds FFSEGR.A-KVART 2 Sollebrunns AIK/ St Mellby SK 3 - 1
Sön
14:40
G 2
P15-16
A-SEMI 2
SEGR.A-KVART 3 Vänersborgs FKSEGR.A-KVART 4 Frändefors IF 4 - 1
Sön
14:40
HÖ 1
F15-16
A-FINAL
SEGR.A-SEMI 1 Torslanda IKSEGR.A-SEMI 2 Älvängens IK 1 - 3
Sön
14:40
HÖ 2
P13
B-FINAL
SEGR.B-SEMI 1 Melleruds ifSEGR.B-SEMI 2 Habo IF 1 - 2
Sön
14:40
Ö
P14
B-FINAL
SEGR.B-SEMI 1 Ekholt BK BLÅSEGR.B-SEMI 2 Ekholt BK RØD 0 - 1
Sön
14:30
H 1
F12
A-SEMI 2
SEGR.A-KVART 3 Munkedals IF RosaSEGR.A-KVART 4 Skoftebyns IF Svart 1 - 0
Sön
14:30
H 2
P12
A-SEMI 1
SEGR.A-KVART 1 Backatorp IF 1SEGR.A-KVART 2 Vänersborgs IF Röd 3 - 0
Sön
14:30
H 3
P12
A-SEMI 2
SEGR.A-KVART 3 Backatorp IF 2SEGR.A-KVART 4 Vänersborgs IF Blå 10 - 0
Sön
14:30
H 4
P12
B-SEMI 1
SEGR.B-KVART 1 Vänersborgs FKSEGR.B-KVART 2 IK Arvika Fotboll Vit 1 - 2
Sön
14:30
H 5
P12
B-SEMI 2
SEGR.B-KVART 3 Stenungsunds IF svartSEGR.B-KVART 4 Skoftebyns IF Vit 2 - 1 eft. hörnor
Sön
13:50
G 1
F13-14
A-SEMI 1
SEGR.A-KVART 1 LNIK/SBTKSEGR.A-KVART 2 Floda BoIF 1 - 3
Sön
13:50
G 2
F13-14
A-SEMI 2
SEGR.A-KVART 3 Larkollen/EBKSEGR.A-KVART 4 Bjärke/Sollebrunn/ St Mellby 3 - 0
Sön
13:50
HÖ 1
P14
A-SEMI 2
SEGR.A-KVART 3 Näsets SK VinrödSEGR.A-KVART 4 Utbynäs SK 3 - 0
Sön
13:50
HÖ 2
P13
A-SEMI 2
SEGR.A-KVART 3 Trollhättans FK VITSEGR.A-KVART 4 IFK Trollhättan 0 - 9